سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
021-28423356
025-33550380
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 16
پذیرای حضور شما هستیم
تهران - فرمانیه- خیابان لواسانی - خیابان فربین- پلاک 5 - واحد 1
قم - پردیسان - بلوار دانشگاه - پارک علم و فناوری

حضور "بنا یار مهراز ایرانیان " در رویداد صنعت ساخت ، رونق ملی - آبانماه 1398

حضور شرکت فناورانه "بنا یار مهراز ایرانیان" در رویداد بزرگ صنعت ساختمان و رونق ملی

رویداد صنعت ساختمان و رونق تولید در روزهای 22 و 23 و 24 آبانماه 1398 در محل تالار بزرگ شهر قم برگزار گردید.

شرکت فناورانه "بنا یار مهراز ایرانیان" به عنوان تنها مجموعه ارائه دهنده خدمات نوین و فناورانه مرتبط با مدلسازی اطلاعات ساخت (BIM ) در استان قم و همچنین از معدود شرکت های فعال حوزه BIM در کشور، با حضور در رویداد 3 روزه صنعت ساختمان و رونق تولید که در محل تالار بزرگ شهر قم بر گزار شد، اقدام به ارائه خدمات فناورانه خود و همچنین نمایش تجهیزات و فناوری های نوین صنعت ساخت در غرفه خود نمود.

بازدید کنندگان از غرفه شرکت بنا یار مهراز ایرانیان ضمن آشنایی با خدمات مرتبط با مفهوم BIM توسط این شرکت با پروژه های انجام شده توسط این مجموعه فناورانه عضو پارک علم و فناوری آشنا شدند.

آشنایی با تکنولوژی واقعیت مجازی (Virtual Reality) و واقعیت افزوده (Augmented Reality)  و کاربرد آن در صنعت ساخت از نقاط جذاب دیگر غرفه شرکت بنا یار مهراز ایرانیان در این رویداد بود.

یکی دیگر از خدمات و تکنولوژی های ارائه شده در این نمایشگاه ، اسکنر سه بعدی (3D Laser Scanner ) و کاربردهای خلاقانه و فناورانه آن در حوزه های مختلف صنعت ساخت (زیر بنایی و ... ) بود که با استقبال بسیار خوب بازدید کنندگان از این نمایشگاه قرار گرفت.

از بازدید کنندگان غرفه شرکت بنا یار مهراز ایرانیان میتوان به بازدید آقای مهندس بهشتی ، معاونت محترم عمرانی استانداری استان قم و همچنین آقای دکتر بختیاری عضو محترم شورای شهر قم اشاره نمود.

رئیس شرکت گاز استان قم ، ریاست و معاونت محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، معاونت های محترم شهرداری قم و بسیاری از مسئولان استانی از بازدید کنندگان غرفه فناورانه بنا یار مهراز ایرانیان بودند.

شایان ذکر است کارگاه آشنایی با مفهوم مدلسازی اطلاعات ساخت در روز 24 آبان ماه 1398 در حاشیه این رویداد توسط جمعی از مدیران شرکت بنا یار مهراز ایرانیان برگزار گردید

مهندس محسن بهشتی - معاونت محترم استاندار قم

مهندس حسن بختیاری - نائب رئیس شورای شهر قم